KONST / Litografier / Färglitografi 9344338
nr 934 4338
Färglitografi
J Mörner, 130/260, signerad, motivet: 40x48
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:42:46
12/1 17:32:24
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion